מימון לרכב יד שניה

רכישת רכב היא חלום של צעירים רבים שלא מכבר עשו רישיון נהיגה ונמאס להם לבקש טובות מההורים והם רוצים להיות עצמאיים וחופשיים. הבעיה היא שרכישת רכב היא תענוג יקר בכלל ולצעירים בפרט. לחברתנו – המסייעת במתן הלוואות מסוגים שונים- יש חדשה טובה בשביל כל אותם שמתעניינים ברכישת רכב. תוכלו לבצע את הקנייה בעזרת מימון לרכב יד שניה. כיום ניתן לרכוש רכב יד שניה מאדם פרטי או מגורם כמו ליסינג או טרייד אין ולקבל מימון לרכב.

ישנן כמה אופציות לקבלת מימון לרכב יש שניה

הלוואת מימון לרכב יד שניה מהבנק – ניתן לקבל הלוואה מהבנק למימון רכב . לשם כך יש לשעבד את הרכב לבנק לתקופה של כשנתיים-שלוש ובתקופה הזו להחזיר את ההלוואה לבנק. כמו כן, אפשר גם להאריך את התקופה לזמן רב יותר ואז הרכב משועבד לתקופה ארוכה יותר אך גם פריסת התשלומים נוחה יותר. העניין נתון להחלטה של הקונה ובהתאם ליכולת ההחזר החודשי שלו. אין חובה לקחת הלוואה דווקא מהבנק בו אתם מנהלים את חשבון העובר ושווא שלכם. באפשרותכם להשוות בין הבנקים השונים ולבדוק אלו תנאים הכי טובים בעבורכם.

הלוואת מימון לרכב יד שניה מחברת ליסינג או טרייד אין – לרוב, חברות הליסינג והטרייד אין מעניקות לקונים הלוואות מימון מעולות . החברות דואגות ללקוחות למצוא מימון לרכב יד שניה בתנאים טובים היות ולרובן קשרים טובים עם הבנקים. אם בחרתם לרכוש רכב דרך חבורת הליסינג והטרייד אין מגוון הרכבים המוצעים למכירה הוא מוגבל אך לעומת זאת לרוב המחירים ותנאי המימון טובים יותר. טובים יותר ותנאי המימון משופרים.

מימון לרכב יד שניהחשוב שתדעו שהמחירים ותנאי המימון משתנים מחברה לחברה ולכן לפני שתחליטו לרכוש רכב מסוים כדאי לערוך בדיקה והשוואת מחירים בין כל החברות הרלוונטיות בתחום מכירת רכבי יד שניה. ניתן גם להשתמש במידע הרב שמוצע בתחום באתרי האינטרנט ובמגזיני הרכב השונים.

הלוואה מכרטיסי אשראי – זוהי הלוואה חיצונית לבנק אשר ניתנת מחברות האשראי והיא משרתת גם עבור לקוחות שרוצים לרכוש רכב יד שנייה. ההלוואה משתלמת יחסית ועמדת על 30,000 ₪.

איך מקבלים מימון לרכב יד שניה?

קבלת הלוואה לרכב תלויה בכל מקרה לגופו. לא כל אדם שיגיש בקשה למימון לרכישת רכב יזכה בכך אך לרוב ישנם סיכויים טובים מכיוון שהאינטרס הוא משותף לבנקים, לחברות במוכרות את הרכבים ולקונה. כדי להיות זכאי להלוואה יש לגשת לחברה או לסניף הבנק המדובר ולהגיש טופס בקשה לקבלת הלוואה, לשבת עם נציג שרות ולקבל ממנו אינפורמציה על מגוון האפשרויות כפי שצוינו לעיל. כמובן שלפני החתימה על קבלת ההלוואה יש לבדוק האם ההלוואה אינה כרוכה בסיכונים. כלומר, האם אתם מסוגלים לעמוד בהחזר החודשי . יש לבדוק את כל החיובים האחרים שצפויים לרדת מחשבונכם מידי חודש, לצרף לכך את ההכנסות כמו משכורת חודשית קבועה ולבדוק האם תענדו בתשלום.

חברתנו תשמח לעמוד לשירותכם בכל הלוואה שתבחרו!

קראו עוד: מימון לרכב חדש
קראו עוד: הלוואה בנקאית