מימון לרכב חדש

כיום בשונה מעבר, מסלולי הלוואות מקנות לנו אפשריות נרחבות. התפתחות שוק ההלוואות הובילה לכך שישנם גופים חוץ פרטיים המעניקים הלוואות בתנאים טובים גם למי שהבנק מסרב לתת הלוואה.  אז אם מתאים לך לחדש את הרכב,  גם אם יש לך כסף בשביל מימון לרכב חדש, לעיתים שווה לבדוק לקיחת הלוואה היות ויש הטבות מס אטרקטיביות לחברות ועצמאיים. אז מהן ההלוואות המיוחדות שיש להציע בקניית רכב חדש?

מימון לרכב חדשראשית, מהם הגופים המעניקים ההלוואות למימון רכב חדש?

המסלולים הפופולריים לרכישת רכב חדש הינם :

בנקים – לקיחת הלוואה בנקאית( בריבית פריים-%0.25 עד פריים+1.5% , ניתנת בדרך כלל לתקופה של שלש עד חמש שנים. ( ריבית פריים – הריבית שקובע בנק ישראל + 1.5%)

יבואן הרכב – עד 30% משווי הרכב וסכום ההלוואה מוגבל למדי.

"ישנם חברות בשוק שאיננן פורות ממע"מ והלקוח נדרש לשלם זאת."

טיפים לפני שלוקחים הלוואה לצורך מימון לרכב חדש:

  1. הבנקים וחלק מחברות הפיננסיים הן חברות שלא נדרשות לשלם מס ערך מוסף, אך ישנם חברות בשוק שאיננן פתורות ממע"מ והלקוח נדרש לשלם זאת.
  2. הלוואת בלון (גרייס) – במידה והציעו לך לקחת הלוואה לצורך מימון לרכב חדש ולשלם בסוף התקופה את הקרן בדקו האם הקרן נושאת ריבית והצמדה גבוהים, במקרה כזה – ההצעה אינה כדאית.
  3. לפני שלוקחים הלוואה מהבנק יש לשלם עמלות מסוגים שונים: פתיחת תיק, ניהול חשבון, מס בולים, עמלת חוזה, עמלת הקצאת אשראי.

הלוואה עם אופציה לשעבד את הרכב

הלוואה ללא שיעבוד רכב היא עד גובה של 50,000 ₪ ובמסגרתה נבדקים נתוני החשבון בנק שלכם. במידה והחשבון שלכם מוגבל – האופציה היחידה עבורכם היא לרכוש רכב עם שיעבוד. הלוואה זאת מאפשרת לחברת המימון לקחת את הרכב לידה, במידה ולא שלמתם את ההלוואה.  מימון לרכב חדש מסוג זה הן הלוואות שמתחילות ב120,000 ₪ ובגובה 75% משווי הרכב. תקופת ההלוואה הינה לשנתיים עד חמש שנים. כמובן אל תפתו לקחת הלוואה יותר גדולה מיכולתכם הכלכלית, בסופו של דבר חברת המימון תאלץ לקחת את הרכב לידה. ועליכם יהיה לשלם את הריביות והקנסות, ובסופו של דבר תשלמו יותר. חבל שתצאו קרחים מכאן ומכאן.

חברתנו הינה חברה אמינה ומוכרת ותשמח לייעץ לך על מסלולי הלוואה אפשריים, על פריסת תשלומים מתאימה ואחוזי ריבית אפשריים. מאתנו תקבל את כל המידע לגבי  כל מסלול ומסלול כך שתמצא את הלוואה שתתאים בדיוק לכיס שלך.

קראו עוד: מימון לרכב
קראו עוד: מימון לרכב יד שניה