הלוואות פרטיות

הלוואות פרטיותעסקת חייך עומדת להתפוגג? הבנק מסרב לאשר לך הלוואה לצורך בהול? אל תתייאש – קח הלוואות פרטיות.  ידוע שהשוק הכלכלי כיום בנוי בצורה כזאת, כי כל בעל עסק ובן אדם פרטי, על מנת להתקדם הלאה בחיים, חייב לקחת הלוואה. ומי רוצה להישאר מאחור? לפספס את הזדמנות חייו? שירות ומקצוענות בראש מעייננו, פנה אלינו היום ולא תצטער מחר.

"על ידי הלוואה בסכום של כמה עשרות שקלים, בעל העסק יכול להתרומם ממצבו השפל, ולהזניק את העסק הלאה"

מהן הסיבות העיקריות ללקיחת הלוואה פרטית בהולה?

  • תקופת מיתון כלכלית – כאשר בעל עסק מעוניין לצאת מהמשבר הכלכלי אליו הוא נקלע, על ידי הלוואה בסכום של כמה עשרות שקלים, בעל העסק יכול להתרומם ממצבו השפל, ולהזניק את העסק הלאה.
  • סטודנטים – סטודנטים אשר נאלצים בד בבד לשלם את לימודיהם יחד עם הוצאות מחיה יקרות. בנוסף לכך הרגלים של רמת חיים של המעמד הבינוני, מאלצים אותם לקחת הלוואה על מנת לסיים את חוק לימודיהם.
  • הלוואת משכנתא – כאשר מטרתה היא לשנות את גובה ההחזר החודשי ולהפחית את הריבית הקיימת על המשכנתא. או לחלופין לשלם את החוב של המשכנתא בבנק.

יתרונות לקיחת הלוואה פרטית:

  1. לקיחת הלוואה אפשרית באופן טלפוני או דרך אתר החברה, באופן הכי דיסקרטי שיש.
  2. זמינות עבור הלקוח 24 שעות ביממה.
  3. הליך לקיחת הלוואה הינו, קצרצר והכסף בידך.
  4. אנו לא מגבלים את מסגרת האשראי שלך, בשונה מהבנק שיכול להגביל את האשראי.

מחשבון הלוואות פרטיות

לנוחותך יש אפשרות לבצע סימולציה במחשבון הלוואות פרטיות. כיצד מתבצעת הבדיקה? עליך לרשום את גובה ההלוואה המבוקשת והמחשבון בודק את גובה ההחזר החודשי, תקופת ההלוואה ואחוז ריבית. וגם סיכום כללי של הריבית אשר תשלם בגין לקיחת ההלוואה.

הלוואות בשוק האפור, האם זה כל כך מסוכן?

גם אם אתם במצב נואש לכסף, עדיין אנחנו לא ממליצים על הלוואה בשוק האפור. הלוואה בשוק האפור הינה הלוואה בשיעורי אחוז ריבית הגבוהים בעשרות אם לא אחוזים בשנה. ובנק ישראל אינו מאשר אחוזי ריבית בסכומים כאלה, אך בשוק האפור לא פועלים כנראה על פי חוק. גם בגביית החוב – יש להם שיטות יצירתיות משלהם כיצד לגבות את חוב. מה גם שישנה טענה כי בשוק האפור מאלצים אותם בניגוד לרצונך, לטול הלוואה גדולה יותר.

ואילו אצלנו, הסכומים אותם אנו יכולים להשיג עבורך בהלוואה פרטית נעים מ5,000 ₪ עד ל130,000 . אז בוא תן לנו צ'אנס – התקשר אלינו, ואנו נעשה את כל המאמץ להסדיר לך הלוואה כדי שתהיה בראש שקט.

קראו עוד: הלוואות לסטודנטים
קראו עוד: איחוד הלוואות