הלוואות לשכירים

אתם שכירים במקום עבודה קבוע ויציב ? מחתימים כרטיס? יש לכם תלוש משכורת חודשי? אם יש לכם יציבות תעסוקתית ואתם מקבלים משכורת חודשית קבועה תוכלו לקבל בקלות הלוואה מכל סוג: הלוואה לשכירים, הלוואה חוץ בנקאית או הלוואה ממקום העבודה שלכם. אנו בחברתנו מתמחים בכל סוגי ההלוואות ונשמח לעמוד לשירותכם. במאמר הבא נענה על השאלה האם כדאי לקחת הלוואות לשכירים או אולי משכנתא שנייה?  ממי תוכלו לקבל הלוואה ? ומה כדאי לבדוק לפני שלוקחים הלוואה ?

הלוואה לשכיר לכל מטרה

גם אם אתם עובדים יציבים ומקבלים משכורת קבועה, יתכן מאוד שתצטרכו בשלב מסוים בחייכם הלוואת שכירים- אם כדי לסגור את המינוס בבנק, אם כדי לרכוש חפץ יקר לבית. עצם העובדה שיש לכם משכורת קבועה ויציבה נכנסת בכל חודש לבנק, גורמת לבנק לתפוס אתכם כלקוחות יציבים ששווה להתעסק איתם. ההלוואה עצמה תינתן בהתאם לגובה השכר שלכם ולגובה ההחזר החודשי שתוכלו להחזיר. כל האמור הוא לגבי  מגזרי המשק . ישנן אופציות להלוואות נוספות כמו הלוואות עובדי מדינה ועוד.

ממי תוכלו לקבל הלוואות לשכירים?

  • הלוואות לשכירים מהבנק- בבנק עוקבים אחרי ההכנסות שלכם ורואים האם יש לכם הכנסה קבועה לאורך זמן, האם המשכורת מגיעה ממקור אחד ולא מכמה מקורות (דבר המעיד על יציבות תעסוקתית). במקרה כזה אתם נתפסים בעיני הבנק כלקוחות אמינים שניתן לסמוך עליהם שיעמדו בהחזרים חודשיים . עובדה זו תגרום לבנק להעניק לכם הלוואה לכל מטרה שהיא. כמו כן תמיד תוכלו לשעבד נכס קיים שלכם כדי לקבל הלוואה גבוהה יותר או כדי לקבל תנאי החזר טובים יותר.
  • הלוואות חוץ בנקיות לשכירים- גם חברות פרטיות כמו חברות ביטוח וגופי מימון פרטיים עשויים לתת הלוואות לשכירים . הלוואות אלו ניתנות על סמך חסכון כלשהו, קופת גמל או כל נכס אחר בבעלותכם או הלוואה על סמך המשכורת החודשית הקבועה שלכם. במקרה זה עליכם להגיש לבנק כמה תלושי משכורת לאחור וכן את דפי הבנק שלכם כדי להוכיח שחשבון הבנק שלכם תקין ומנוהל כסדר ואין צ'קים שחזרו, בעיות כספיות משפטיות ועוד.
  • הלוואות לשכיריםהלוואות מחברות האשראי-חברות האשראי מציעות הלוואות ללקוחות כל הבנקים ואל רק למחזיקי כרטיס אשראי מטעמן. הלוואות אלו מועברות ישירות לחשבון הבנק שלכם ואינן משפיעות על מסגרת האשראי. כדי לקבל הלוואה זו עליכם להביא תלושי משכורת אחרונים. חשוב לדעת שהלוואות אלו יקרות ולא תמיד משתלמות בגלל הריביות הגבוהות.
  • הלוואות ממקום העבודה- ישנם מקומות עבודה שמעניקים לעובדיהם הלוואות שמועברות ישירות לחשבון הבנק וההחזר יורד מהמשכורת החודשית של העבודות. מרבית מקומות העבודה אינם ממהרים לתת הלוואה. הלוואות אלו אינן נושאות ריבית ויש לשלם את מחיר הקרן בלבד.

 מה עליכם לעשות לפני שאתם לוקחים הלוואות כשכירים? חשבו האם יש לכם יכולת החזר חודשית שלכם , מהם הוראות הקבע ושאר החיובים שאמורים לרדת מהחשבון ולכך תוסיפו את גובה המשכורת שלכם. אנו נשמח לעזור לכם בכל הלוואה שתצטרכו!

קראו עוד: הלוואה חוץ בנקאית מידית
קראו עוד: הלוואות לעובדי מדינה