הלוואות לעובדי מדינה

עובדים במשטרה, בביטוח לאומי, בדואר או במשרד הפנים, אם אתם עובדי מדינה בעלי משכורת יציבה ופנסיה מובטחת, הבנק חפץ בכם כלקוחות ויעניק לכם הטבות שונות. לדוגמא עובדי מדינה מקבלים הטבות בפתיחת חשבון עו"ש וגם הלוואות לעובדי מדינה המשתלמות ביותר בעת אירוע משפחתי, שיפוץ הבית, קניית רכב או כל מטרה אחרת. המדינה מעניקה לכם הלוואות מסובסדות כתגמול על השירות שאתם מעניקים לה במסגרת עבודתכם. אז איך תוכלו לנצל את זכאות שלכם, אלו דברים השתנו במעבר מבנק יהב לבנק דיסקונט ומה חובה לבדוק לפני שלוקחים הלוואה מסובסדת מהבנק. אנו בEPM בנק להלוואות מציעים לכם שירותי הלוואות לצרכים שונים ובהן הלוואות לרכישת רכב, הלוואות לשכירים וכמובן הלוואות לעובדי מדינה. היעזרו בעצות המומחים ולא תתחרטו!!

הלוואה לעובד מדינה – משתלם להיות עובד מדינה

אם אתם עובדי מדינה, המדינה מעניקה לכם זכות לקבל סיבסוד של הלוואות לעובדי מדינה בתנאים משתלמים, ריבית נמוכה ונוחה. זו הדרך של המדינה לתגמל את העובדים בשורותיה. מדוע הבנקים מעניקים תנאים טובים ? שווה לבנקים להחזיק אצלם לקוחות בעלי הכנסות יציבות וקבועות. עד לסוף שנת 2007 בנק יהב היה ה"בנק של המדינה" כלומר הוא סיפק את השירותים לעובדי המדינה כולל מתן הלוואות מסובסדות ועוד שירותים בנקאיים שונים. החל משנת 2008 עברה הזכות לבנק דיסקונט זכה בה במכרז של משרד האוצר.

אילו סוגי הלוואות ניתן לקבל במסגרת הלוואות לעובדי מדינה?

במסגרת סיבסוד של הלוואות לעובדי מדינה תוכלו לקבל הלוואה ל: שיפוץ הבית, קניית רכב, אירוע משפחתי- חתונה, בר מצווה וכו', במקרה של הסתבכות משפטית ,הלוואה לצורכי לימודים שמוסד להשכלה גבוהה. הריבית על ההלוואה מחשובת מחדש בכל חודש וחודש ומתעדכנת אחת לתקופה על ידי החשב הכללי. הריבית על ההלוואה נקבעת על סמך שינוי המדד ועל בסיס ריבית הפריים. מאז 2008 חלה הטבה בנושא- יותר אין צורך לנהל חיסכון ייעודי עבור ההלוואות. עד כה אם רציתם לקחת הלוואה מסובסדת הייתם צריכים לפתוח תכנית חסכון ייעודית. ב-2008 החיסכון הייעודי בוטל וגדל משמעותית הסכום להלוואות ייעודיות שאינן מחייבות אתכם בחסכון ייעודי.

הלוואות לעובדי מדינהמה כדאי לבדוק לפני שלוקחים הלוואת עובדי מדינה?

  • בדקו עם הבנק מהם התנאים המשופרים ביותר שהם יכולים להעניק לכם בהלוואה. הבנק לא יחפוץ שתעזבו אותו לטובת אחר שייתן לכם תנאים טובים יותר, לכן חשוב שתגיעו מראש להסדר בנוגע לתנאים הטובים ביותר שתוכלו לקבל מהבנק.
  • בדיקת יכולת ההחזר החודשית שלכם היא הדבר הראשון שיש לעשות לפני שניגשים לקחת הלוואה.

אנו בEPM בנק להלוואות נשמח לעזור לכם בכל דבר שתצטרכו!

קראו עוד: הלוואות לשכירים
קראו עוד: הלוואות למורים