הלוואות לסטודנטים

אתה עמוס במבחנים ובלימודים, וההוצאות הכספיות לא נגמרות. נמאס כבר להיות במינוס בבנק, נמאס שוב להרים טלפון לאבא או אמא "חסר לי כסף." אתה חולם כבר להתחיל לעבוד, אך הדרך עוד ארוכה. אם אתה סטודנט מישהו כבר חושב עליך, חברתנו מציעה מגוון מסלולי הלוואות לסטודנטים. וברגע שתמצא עבודה תוכל להתחיל להחזיר.

"הוצאות עבור לימודים אקדמאיים אשר בישראל עולות בסכום ניכר יותר ממדינות המערב. (גרמניה למשל) "

מדוע דווקא מסלולי הלוואות לסטודנטים?

סטודנטים רבים מגיעים למצב כלכלי לא פשוט בשל אי יכולתם לעבוד שעות רבות, והם מוצאים את עצמם בבור ללא תחתית. בנוסף עליהם לשלם הוצאות מחייה יקרות, והוצאות עבור לימודים אקדמאיים אשר בישראל עולות בסכום ניכר יותר ממדינות המערב. (גרמניה למשל)

הלוואות לסטודנטיםמה מיוחד במסלולי הלוואות לסטודנטים?

מסלולי הלוואות לסטודנטים הן בדרך כלל ללא ריבית, ללא עמלות, וללא הצמדה. וישנם גופים אשר יעניקו לך הלוואה אף ללא ערבים. מסלולים המיועדים למימון הלימודים בלבד –  לכל שנת לימוד על הסטודנט לקחת הלוואה אחרת, במידה ולומד 4 שנים  – עליו לקחת 4 הלוואות שונות. היתרון הענק, שהלוואה מסוג זה, הסטודנט יכול להחזיר בסוף הלימודים ואפילו שנה לאחר סיום הלימודים כאשר יתאקלם במקום עבודה מסודר. מסלול הלוואה למימון הוצאות מחיה – הלוואות לסטודנטים בסכומים גבוהים, שניתנות בהליך קצר על ידי חברות חוץ בנקאיות אפילו בשיחת טלפון. ואינן תלויות במצבו הכלכלי של הסטודנט. הריבית בהלוואות מהסוג הנ"ל הינן גבוהות יותר.

מדוע דווקא משתלם לקחת הלוואה לסטודנט דרכנו?

בנקים – ההלוואה תהיה תהליך ארוך ומייגע כפוף למצב החשבון שלכם, ההלוואה  מגבילה את מסגרת האשראי.

חברות אשראי – ההלוואה המוצעת לסטודנט הינה עד 30,000  ולא יותר משלוש שנים.

חברות ביטוח – לרוב לא רלוונטיות עבור סטודנטים, הלוואות אשר מבוססות על חסכון בתכנית פנסיה מעל שלוש שנים.

חברות הלוואה פרטיות –  חברות פרטיות חייבות בתעודה מבנק ישראל. שימו לב שאין מדובר בחברה מפוקפקת ותסבכו  עם השוק האפור. בשוק האפור לא פועלים  על פי חוק. הריבית שהם גובים גבוהה בעשרות ואפילו מאות אחוזים ממה שמתיר בנק ישראל. וגם בגביית החוב – יש להם שיטות יצירתיות משלהם כיצד לגבות את חוב. מה גם שישנה טענה כי בשוק האפור מאלצים אותם בניגוד לרצונך, ליטול הלוואה גדולה יותר.

הלוואות לסטודנטים בחברת EPM בנק להלוואות

אנו חברה אמינה ובטוחה. כך שאם אתם מחליטים לקחת הלוואה דרכנו, אתם בידיים טובות. כמו כן חברתנו מאפשרת לכם, באמצעות גלישה באינטרנט  לבצע סימולציה במחשבון הלוואות וכך לבדוק על פי סכום הלוואה הנדרש את העלות הכוללת, ריבית, ופריסת התשלומים הנדרשת. סטודנטים יקרים, אתם העתיד הכלכלי של ישראל, אתם עוד תהפכו  לשכבה העשירה והחזקה של הדור הבא. אז אם נקלעתם למצב כלכלי לא פשוט, גם זה יעבור. עליכם רק אנא להציג את כרטיס הסטודנט, והלוואה בדרך אליכם.

קראו עוד: הלוואה בהוראת קבע
קראו עוד: הלוואות פרטיות