הלוואה מיידית

הלוואה היא מסוג הדברים שגורמים חשש לשני הצדדים, מעין חוזה בין שניים בו כל אחד מנסה להתחייב כמה שפחות ולקבל כמה שיותר. אך אל דאגה! הלוואה לא אמורה להיות שד שכזה, ניתן לקבל הלוואה מיידית וללא התחייבות גדולה מצדכם. אנו ב"EPM בנק להלוואות" מגישים לכם כאן  הדרכה מפורטת כיצד ניתן לקבל הלוואה מיידית ללא התחייבות רבה ואילו סוגי הלוואות קיימות. לאחר שתלמדו על סוגי ההלוואות תדעו בדיוק למי לפנות לקבלת הלוואה שמתאימה לצרכים שלכם. ממה מתחילים? כמובן מהלוואה ללא ריבית:

הלוואה מיידית ללא ריבית – הלוואה ללא ריבית יא חלומו המתוק של כל לווה, אך ברור שלא קל לקבל הלוואה מיידית בתנאים מיוחדים כאלו. אם הדבר היה קל ההלוואות בריבית לא היו נפוצות כל כך.

הלוואות מידיות מהבנק – כדי לקבל הלוואה ללא ריבית מהבנק יש צורך לפתוח חשבון שאליו תועבר המשכורת החודשית שלכם ושהיא תהיה מספיק גבוהה. גם פתיחת חשבון עם ניירות ערך (חסכונות) משמעותיים של מאות אלפי שקלים ויותר תוכל לזכות אתכם בהלוואה מהבנק ללא ריבית.

הלוואה מיידית ללא ריבית מגמ"ח – הלוואה ללא ריבית מגמ"ח היא הלוואה שניתנת בדרך כלל לסובלים מקשיים כלכליים אך לאו דווקא. גמ"חים הם אמצעי למתן הלוואות מקובל מאוד דווקא בקהילה החרדית אך מסתייעים בם לא רק אנשים  מהקהילה אלא גם אנשים אחרים שסובלים מקושי כלכלי זמני או מתמשך. ההלוואה אמנם אינה מידית ואורכים כמה שבועות עד שניתן לקבל את הלוואה. אם הנכם זקוקים לכסף בדחיפות כדאי שתפנו לגמ"ח למרות שההלוואה אינה מידית.

הלוואה מיידיתהלוואה מיידית לסטודנטים לצרכי לימודים

הלוואה לסטודנט היא הלוואה שכל בנק מעניק לסטודנטים החברים בו. הלוואה זו תאפשר לכם לשלם את כל שכר הלימוד שפריסת תשלומים וריבית נוחה על פני כל שנת הלימודים. קיימת גם הלוואה מתקדמת יותר שנותנת אפשרות לקחת הלוואה לתשלום שכר הלימוד, למחיה ולאחזקת רכב ולהחזיר אותה לאחר סיום לימודי התואר. הלוואה זו אינה מידית אך היא גבוהה ומשתלמת. למעשה זו הלוואה שנקראת הלוואה לכל מטרה והיא מוענקת לאו דווקא לסטודנטים.

הלוואות מידיות פרטית – הלוואה מיידית פרטית זו בעצם כל הלוואה שבמבוצעת בין שני יחידים ולא בין בנק לבין יחיד או בין יחיד לבין כל גוף רשמי אחר. למעשה כל הלוואה של עשרים ₪ שתלוו לחברכם נקראת הלוואה פרטית, רק שלא משלמים עליה ריבית…

הלוואה מיידית מחברות ביטוח, קרנות פנסיה וקופות  גמל – חבורת הביטוח השונות מוכנות להעניק הלוואה למבוטחים אצלן מכיוון שהם מחזיקים בחסכונות הפנסיונים שלכם ולכן אינם חוששים שלא תחזירו את ההלוואה.

הלוואות חוץ בנקאיות – ניתן לקבל הלוואה גם מבלי להזדקק לבנק, הלוואות אלו מכונות הלוואות חוץ בנקיות המוענקות מגופים שאינם בנקים.

אנו ב"EPM בנק להלוואות" נעניק לכם שרות ומידע אמין ביותר בנוגע להלוואות מסוגים שונים. בהן הלוואות שכירים, הלוואות עובדי מדינה, הלוואות מידיות ועוד.

קראו עוד: איחוד הלוואות
קראו עוד: הלוואה דחופה