הלוואה לרכב

רכישה של רכב חדש היא מאורע משמח מאד. רכישה של רכב מסמלת פעמים רבות שלב חדש בחיים – הרכב הראשון אחרי הרישיון, הרכב המשפחתי הראשון, רכב מנהלים חדש ומשודרג, רכב חדש לטיולים.. שוק הרכבים גדול ורחב מאד, וכל אחד מוצא בתוכו את הרכב שמתאים לו, מבחינת גודל, ביצועים, צריכת דלק, מחיר ועוד. כך או כך, רכישה של רכב חדש, ולעיתים גם רכישה של רכב מיד שניה, היא עניין יקר. מרבית האנשים אינם יכולים פשוט לשלם על רכב חדש את הסכום כולו. חברתנו מציעה לכם הלוואה לרכב בתנאים נוחים שמותאמים לצרכים שלכם, ומסייעת לכם לרכוש בדיוק את הרכב שאתם צריכים.

הלוואות לרכבים חדשים

כאמור, רכישה של רכב חדש היא סיפור יקר, אם כי משתלם בהחלט. רכב נותן הרבה מאד שקט נפשי, ניידות גבוהה ונוחות רבה בחיי היומיום, ועבור אנשים רבים, הרכב הוא הכרח של ממש. אך כמובן, מחירי הרכבים גבוהים מאד, במיוחד כאשר רוצים לקנות רכב חדש ממש, ובמיוחד כאשר יש צורך ברכב גדול או בעל מבנה מיוחד. גם מחירים של רכבים מיד שניה עשויים להיות גבוהים מאד, ומרבית האנשים אין סכום זמין לרכישה של רכב כזה. לכן, אנשים לא מעטים לוקחים הלוואה לרכב, על מנת לרכוש את הרכב שהם חולמים עליו. הלוואה לרכב פועלת לעיתים קרובות כמו כל הלוואה אחרת, עם סכום ההלוואה הנדרש והחזרים חודשיים בפריסה המותאמת ליכולות של הלווה.

הלוואה לרכבלעיתים קרובות, הלוואה לרכב לוקחת כביטחון את הרכב עצמו, בדומה להליך של משכנתא על דירה. ישנן חברות אשר מציעות אפשרות של פריסת תשלומים על חלק מעלות הרכב, עם אפשרות להשלמת הסכום בסיום התקופה, או שדרוג לרכב חדש. הלוואה לרכב צריכה להתאים לצרכים של הלווה, ולכן חשוב גם להחליט בדיוק איזה רכב מעוניינים לקנות, עם מחשבה לעתיד – כדי שלא תצטרכו להחליף את הרכב עוד לפני שסיימתם להחזיר את ההלוואה שלקחתם עבורו. אם שקלתם היטב, הלוואה לרכב יכולה לסדר אתכם בצורה מושלמת.

הלוואה לרכב מקבלים רק בחברתנו

חברתנו, EPM בנק להלוואות,  מציעה ללקוחותיה מגוון סוגים של הלוואות חוץ בנקאיות, כמו הלוואה לרכב, הלוואה לחופשה, הלוואה לכיסוי המינוס ועוד מגוון הלוואות. הלוואה לרכב של חברתנו מותאמת בדיוק לצרכים שלכם, ומאפשרת לכם לרכוש את הרכב שמתאים לכם, מבלי להילחץ בתשלומים גבוהים. חברתנו מאפשרת לכם ליהנות מפריסת תשלומים רחבה, ומהלוואה בגובה מחיר הרכב כולו או חלקו, על פי הצרכים והאפשרויות שלכם. חברתנו דואגת לתת לכם את תנאי ההחזר הטובים ביותר, על מנת שההלוואה לא תעיק עליכם, ותאפשר לכם ליהנות מן הרכב בראש נקי, ובלי לחץ. אז שתהיה לכם נסיעה טובה!

מחפשים הלוואה לרכב בתנאים טובים? בואו ליהנות מפריסת תשלומים רחבה ומהלוואות גדולות לכל סוגי הרכבים, רק בחברתנו!

קראו עוד: הלוואה ברגע
קראו עוד: מימון לרכב