הלוואה לפתיחת עסק

כבר שנים שאתה חולם לפתוח עסק פרטי משלך? נמאס לך להיות שכיר ולהרגיש מנוצל? אתה רוצה לממש את יכולותייך ולעבוד עם "ראש גדול" רק שאתה חושש ללכת על הצעד של פתיחת עסק עצמאי? בדיוק בשבילך מממנת חברתנו הלוואות שונות מסוגים שונים ובין השאר הלוואות לפתיחת עסקים. הלוואה שתיתן לך בסיס כלכלי איתן לפתיחת העסק ותעניק לך מרווח נשימה בזמנים קשים בעסק שלך. מה תבדקו לפני שתיקחו הלוואה לפתיחת עסק? גם אם ההלוואה היא מגוף מוכר חשוב מאוד לקרוא את כל האותיות הקטנות ולוודא שאין ריבית מוגזמת או דרישה לערבויות בלתי הגיוניות.

סוגי הלוואות לפתיחת עסק

  • הלוואות בנקאיות – הלוואה בנקאית נפוצה היא הלוואה לפתיחת עסק. תצטרכו להציג בפני הבנק תכנית עסקית המציגה את המטרות של ההלוואה ומפרטת תכנית להחזרת ההלוואה. ככל שתראו רצינות ומקצועיות ההלוואה שתקבלו תהיה בתנאים משתלמים יותר. זכרו שהבנק צריך אתכם לא פחות משאתם צריכים אותו ולכן ערכו השוואה בין הבנקים השונים ומצאו את הבנק שיעניק לכם הלוואה לפתיחת עסק בתנאים הטובים ביותר.
  • הלוואה לפתיחת עסקהלוואות מסובסדות על ידי המדינה או קרנות שונות- קרנות שונים שמעניקים הלוואות מסובסדות לעסקים. לא כל עסק זכאי להלוואות אלו ולעתים התהליך הוא ארוך יחסית. מדינת ישראל אף היא מעניקה הלוואות מסובסדות לעסקים ע"י הקרן לעסקים קטנים . ההלוואות הן בסדר גודל  של עד כחצי מיליון שקל לעד חמש שנים- מתוכן חמישה חודשי גרייס (הלוואה לפתיחת עסק שבה תשלומי הריבית משולמים מיד ותשלומי הקרן בהמשך)ועד 55 תשלומים. ישנם גופים נוספים שמעניקים הלוואות לעסקים כמו מט"י , הקרן לעסקים קטנים ובינוניים, קרן קורת, קרן שמש והקרן לעולה העצמאי. רוב הגופים מתמקדים במתן הלוואות לעסקים קטנים כחלק מהחזון להפריח את כלכלת המדינה ולהעניק מקור פרנסה למשפחות רבות בישראל. גם אם אתם מסופקים האם תוכלו לקבל הלוואות כדאי שתבררו אלו סוגי הלוואות ומהם תנאי הזכאות .
  • הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים מהשוק הפרטי- הריבית של ההלוואות בשוק הפרטי בדרך כלל משתלמת יותר עבור המלווה וישנן אפשרויות שונות של פריסת ההחזרים ושל הריביות . ליסינג היא גוף שמעניק הלוואות לעסקים בכך שמאפשרת להיות שוכר של הציוד לעסק ולא הבעלים שלו.  הדבר מתבצע כך:  משכירה לבעל העסק ציוד וכך חוסך לו את העלויות של רכישת ציוד.

היתרונות שלנו כגוף למימון עסקים קטנים:

  • תנאים נוחים
  • אמינות
  • אישור משרד האוצר
  • ייעוץ אישי
  • מינימום ריבית משתלמת.

קראו עוד: הלוואות לעסקים
קראו עוד: הלוואות לעסקים קטנים