הלוואה דחופה

צמד המילים הלוואה דחופה עלולות להישמע לאוזן מקצועית כצעד חסר אחריות, פזיז ונידון לכישלון בטוח. מאידך, ישנם מקרים בהם אין ברירה אלא לפעול באופן מהיר וליטול הלוואה במהירות האפשרית מבלי לערוך סקרי שוק ולחפש את התנאים המשתלמים ביותר ובלי התלבטויות ומחשבות. כדי לסייע לכם בכל מצב אנו בEPM בנק להלוואות שמנו לעצמנו מטרה – הענקת הלוואות דחופות ללקוחותינו- דבר אשר יכול להעניק לכם הזדמנות מיוחדת או לחילופין להוציא אתכם מבוץ כלכלי.

באלו מקרים יש צורך בהלוואה דחופה?

  • הזדמנות לרכישה – רכישת דירה היא ענין של כל הקדום זוכה. קונה שמעמיד לרשות המוכר סכום התחלתי במהירות וללא דיחויים יהיה הזוכה המאושר. לשם כך תצטרכו לקבל הלוואה דחופה. גם רכישות קטנות יותר כמו רכישת רכב, שיפוץ דירה ונסיעה לחו"ל נכללת במקרים בהם יש צורך בהלוואה דחופה.
  • הסדר חובות מידי – הסדר של חריגה ממסגרת האשראי, קושי בפירעון הלוואה קיימת, כיסוי של שקים שחזרו במצב של חוסר כיסוי, חוב לספקים עסקיים.
  • מצב חריג – כמו גירושין, מחלה, פיטורין או אובדן מקום עבודה- אלון סיטואציות בהן יש לפעול במהירות וללא עכבות כדי למנוע נזקים נוספים.
  • ארגון אירוע משפחתי – שנקבע ברגע האחרון- אירועים משפחתיים הם דבר משמח ומלא התרגשות ובייחוד כשהם מפתיעים אותנו. אך מה לעשות שביחד עם כל ההתרגשות ההוצאות גדלות לממדים מבהילים… בדיוק כדי שתחושו רגועים ושלווים בתכנון החתונה או כל אירוע אחר תוכלו להיעזר בהלוואה דחופה בדיוק למטרה שלכם.
  • הרשמה מאוחרת – ללמודים כשעיכוב בתשלום עלול לגרום לאי הרשמה בשנת לימודים הקרובה ודחייה של הלימודים לשנה הבאה.

הלוואה דחופההלוואה דחופה ישירות באינטרנט ובטלפון

הלוואות דחופות מתאפשרות הרבה הודות לעבודה שאנו חיים בעידן האינטרנט. בקשת הלוואה דרך האינטרנט מחבורת אשראי שונות מועברת במהירות ואף זוכה לאישור דרך האתר המאובטח. גופי אשראי שונים מתפעלים מוקד טלפוני בו הם עורכים שאלות סינון ומסננים חלק מהפניות, עונים על שאלות של הלקוח , מבררים  את מטרותיו של הלקוח ואת התכנית  להחזרת ההלוואה. החוק כיום מתיר ערכית חוזה טלפונית בתנאי שהשיחה בה נערך החוזה מוקלטת .

האפשרויות לקבלת הלוואה דחופה

בנקים- רוב הבנקים הגדולים בישראל מציעים ללקוחות כל הבנקים הלוואות דחופות ואף מידיות. הלוואות אלו ניתן לקבל מהרגע להרגע דרך המוקד הטלפוני או דרך אתר האינטרנט. כמובן שללקוח הבנק שמחזיק בו את חשבון העובר ושב שלו ההליך מזורז יותר מלקוח של בנק אחר. הלוואה חוץ בנקאית- חברות אשראי שונות יכולות להציע הלוואה דחופה.

אנו ב"EPM בנק להלוואות" נעניק לכם את השרות האמין והמקצועי, וכמובן המהיר ביותר כדי שתוכלו לקבל את ההלוואה שכל כך נחוצה לכם ברוגע ובקלות!

קראו עוד: הלוואה מיידית
קראו עוד: הלוואת גישור