איחוד הלוואות

איחוד הלוואות היא האפשרות לשלם באופן כללי את כל החובות וההלוואות הקודמות בפריסת תשלומים נוחה כך שההחזר החודשי הוא סביר. אז אם אתם באופן כרוני במינוס בחשבון ונטלתם בעבר עוד כמה הלוואות כגון:  לחתונה, לטיפול רפואי לטיול בחו"ל ולרכישת רכב. אתם בטח מרגישים מתוסכלים ," אייך זה יתכן שאני לא גומר את החודש?" חברתנו תעניק לך מגוון אפשרויות על המסלולים השונים אשר יוציאו אותם מהבור הכלכלי, כי איחוד הלוואות משתלמת רק אם נוטלים אותה בצורה חכמה, על פי הצורך המשתנה של כל לקוח ולקוח.
איחוד הלוואות למה דווקא דרכנו?

  1. חברתנו הינה חברה באישור משרד האוצר
  2. חברתנו בעלת ניסיון רב בשוק הפיננסי
  3. חברתנו אמינה בשוק
  4. חברתנו תעניק לך שירות טוב וייעוץ אישי ויסודי בהתאם לצרכיך
  5. חברתנו תספק לך את ההלוואה המשתלמת ביותר, עם מינימום ריבית, ובפריסת תשלומים נוחה.
  6. עוזרים גם לבעלי חשבון מוגבל!
  7. ההלוואה לא תפגע במסגרת האשראי שלכם – כמו במקרה של הלוואה דרך הבנק.
  8. אנו עושים מאמץ שההליך יהיה מהיר, קצר וידידותי

"במקרים רבים אופציית איחוד הלוואות תסייע לכם במרווח נשימה"

איחוד הלוואותלמה לעשות איחוד הלוואות?

באיחוד הלוואות תוכלו לזכות בריבית נמוכה באופן משמעותי מהריבית אותה אתם משלמים כרגע בהיותכם במינוס בבנק או בחריגה באשראי. שימו לב איחוד הלוואות יעזור לכם רק אם באמת אתם משתנים את ההתנהלות הכלכלית שלכם, אחרת שום פתרון לא יעזור! עליכם לחשב כמה כסף בדיוק נכנס, ורק אז לדעת כמה להוציא. שימו לב לא להוציא לפי מה שעינכם רוצות, אלא לפי מה שחשבון הבנק מורה לכם. וכך במקרים רבים אופציית איחוד הלוואות, תסייע לכם במרווח נשימה. במידה ואתם טובעים בים ההלוואות, ולא סוגרים את החודש איחוד הלוואות מציע לך פריסה חדשה של תשלומים נוחים.

מסלולים שונים המוצעים באיחוד הלוואות: ישנם מסלולים של 50,000 ₪ וישנם מסלולים של  60,000 ב60 תשלומים. מה שחשוב כמובן זה לבדוק את אחוזי הריבית.

חברתנו עושה כל מאמץ למצוא לכם פתרון אשראי, מידי ומהיר של סכום ההלוואה שאתה זקוקים לו.  אנו חברה אמינה ועובדים עם אישור של משרד האוצר. אם אתם חולמים על חופש ועצמאות כלכלית אז אולי נסייע לכם להגיע לכך. אז כל מה שעליכם לעשות להרים צלצול והכסף יעבור עוד היום לכיס שלכם.

קראו עוד: הלוואות פרטיות
קראו עוד: הלוואה מיידית